AERIAL HOOP

vzdušné kruhy, alebo krásné akrobatické cvičenie pre každého

 

Lektorka – Simona

Čtvrtek 20:00-21:00

začátek kurzu: 24. září 2020

Cena : 8 lekcí 960 Kč

Aerial hoop- vzdušné kruhy alebo krásne akrobatické cvičenie pre každého. Zbavte sa obáv, získajte novú silu a pevné telo. Aerial hoop je elegantné a pútavé cvičenie s vlastnou váhou tela zamerané na zosilnenie, flexibilitu a balans. Naučte sa predvádzať pútavé cviky, posuňte si mentálne hranice, ale to najdôležitejšie zabavte sa. Hodiny sú určené naozaj PRE KAĎÉHO a očakávať môžete individuálny prístup v malej skupinke. Navyše vás na konci kurzu čaká malé prekvapenie Tanec a akrobacie  na kruhu. Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. 

Ako kurz prebieha?

Hodiny aerial hoop basic sú určené úplným začiatočníkom bez akejkoľvek praxe v gymnastike, či posilňovaní. Kurz je zostavený systematicky, prechádza z jednoduchých cvikov po zložitejšie kombinácie. Každá lekcia začína krátkou zahrievacou rozcvičkou, ktorá môže byť zameraná na flexibilitu alebo silu. Potom sa dostávame k druhej fáze nášho tréningu, a to k precvičovaniu konkrétnych cvikov na zavesenom kruhu a budovaní krátkych choreografií. Na záver sa ešte ponaťahujeme a uvoľníme svaly.

A čo si priniesť na lekciu aerial hoop? Nič špeciálne, hádam len trošku odvahy a pohodlné oblečenie, ideálne legíny a tričko. 

.

Zde se můžete přihlásit:

Owner

Mgr. Marie Benešová - Enola

enola@libertyolomouc.com

777 037 812

Creative leader

Michaela Přikrylová

libertycreativeleader@gmail.com

775 305 085