Zde se můžete přihlásit:

Srdečně vás zveme

na spektakulární show ve spolupráci s Bohemian Burlesque

a Divadlem na Šantovce

BOHEMIAN CABARET

19. září ve 20:30 hod

DIVADLO NA ŠANTOVCE

 

Aphrodite DeVine (GE)

Srdcem striptérka, duší klaun. Je autorkou nejzábavnějších burlesque show vůbec. Byla oceněna na mnoha mezinárodních festivalech jako nejprogresivnější a nejpozoruhodnější objev.

ttps://www.aphroditedevine.de/

 

 

Angelica G.L´Amour (CZ)

Majitelka a zakladetalka BOHEMIAN BURLESQUE PRODUCTION, která stojí za největší burlesque akcí v ČR:  Bohemian Burlesque Festival. 

Umění burlesque Angelica předává nejen svými úspěšnými performacemi, s kterými vystupuje po celém světě, ale také jako lektorka ve své Bohemian school of Burlesque. Její workshopy můžete navštěvovat v Praze, Brně a snad brzy i v Olomouci. Bohemian cabaret jehož je hlavní organizátorkou bude provázet také jako moderátorka.

https://www.facebook.com/angelicaglamourCZ/

 

https://www.bohemianburlesquefestival.com/

 

Maya full power (CZ)

Jedna z neúspěšnějších českých burlesek. Nejvíce se proslavila se svým číslem Peackock, s kterým se umístila na třetím místě v mezinárodní kategorii World Burlesque Games v Londýně a letos s ním ohromila publikum na soutěži Českoslovesnko má talent. Na toto paví číslo se můžete těšit i na naši show v Olomouci.

https://www.facebook.com/MayaFullPower/

Yassmine DeMortifére (CZ)

Tajemná a půvabná burleskní tanečnice, jejíž specializací jsou ohnivé show a progresivně laděná vystoupení plná svůdné burleskní atmosféry se špetkou fetish.

 

https://www.facebook.com/yassmine.burlesque/

Enola Flirt society (CZ)

Taneční skupina, zaměřená na kabaret a flirt dance, jíž tvoří lektorky Studia Liberty a vede jeho majitelka a vášnivá tanečnice Enola. 

https://www.facebook.com/enolaflirtsociety/

Simona Hýllová (SK)

Lektorka Studia Liberty v oboru aerial hoop. Jako závěsná akrobatka v roce 2018 získala na Mistrovství Slovenské republiky 1. místo a na Světovém šampionátu se umístila jako 7.

Anna Jelínková a Richard Mlynář (CZ)

ANNA je známá a oblíbená olomoucká zpěvačka, která pravidelně vystupuje po boku českých pěveckých hvězd. Podílí se na projektu MASS Leonarda Bernsteina, jehož hlavním protagonistou je Vojtěch Dyck. Jako Marie Magdaléna v písních slavného muzikálu Jesus Christ Supertar si zazpívala i s Danielem Bártou a Bárou Basikovou.

 

Richard je olomoucký skladatel, klavírista, trombonista, zkrátka všestranný umělec. Jehož melodie znějí mnoha divadelními představeními, muzikálovými  skladbami a rozhlasovými etudami. . 

 

Creative leader

Mgr. Marie Benešová - Enola

enola@libertyolomouc.com

777 037 812