Verča Bertelinea

Jmenuji si Verča a moje jogínské jméno zní Bertelinea. Jógou, a především tantra-jógou pro ženy se zabývám více než 12 let.

K tantře mě dovedla jednak životní krize a také jakási tajemná touha objevit něco důležitého pro můj život. Za tu dobu, co se ubírám tímto směrem, jsem prodělala velký rozvoj a transformaci na všech úrovních mé osobnosti.

Začínala jsem u sdružení Rezonance, kde jsem se účastnila krom kurzů také mnoha unikátních akcí zaměřených na posvátnou ženskou sexualitu. Například Víkend na téma ŽENSKÉ ARCHETYPY,  Víkend na propojení s YONI ČAKROU, Víkend PROBUZENÍ VNITŘNÍHO OHNĚ.

Absolvovala jsem celoroční kurz umění tantrajogy také ve škole MOHENDŽODÁRO  v rámci něhož jsem absolvovala víkendový seminář LÉČENÍ YONI.

Velkým zážitkem byl pro mě roční intenzivní Výcvik kněžek u  Lilie Khoustnoutdinové.

Tématika pánevního dna se všech těchto akcí vždy úzce dotýkala a pro mě osobně se ukázala jako klíčová.  Nikde jsem se ale nesetkala s opravdu ucelenými a jasnými informacemi jak s pánevním dnem správně pracovat. Až do chvíle, než jsem objevila Školu pánevního dna Renaty Sahani, kterou dodnes považuji zásadní. Vzápětí jsem absolvovala Lektorský akreditovaný kurz školy pánevního dna. 

.

Téma pánevního dna je velice důležité pro každou ženu a mým přáním je šířit metodiku Školy pánevního dna dál, k co nejvíce ženám. Ve své cestě lektorky Školy pánevního dna jsem zatím na začátku, ale při mém nadšení a zkušenostech doufám, že to nebude žádnou nevýhodou.

Mgr.Veronika Haasová

aurena@seznam.cz

 774 850 622