Jóga pánevního dna

 

Lektorka: Verča Bertelinea

Středa: 19:00 -20:00 hod DOSPĚLÍ

Cena: 2000Kč (17lekcí)

Čtvrtek: 9:30 - 10:30 hod PRO MAMINKY za přítomnosti dětí

Pánevní dno je veledůležitá a tajemná oblast ženského těla. Přímo souvisí se zdravím, kreati-vitou, sexualitou a vitalitou ženy. Cvičení pánevního dna je pomalé, jemné a jde do hloubky. Slouží jako léčba i prevence ženských neduhů jako je inkontinence, pokles dělohy či nízká chuť na milování. Také pomáhá odstraňovat chronické bolesti v kříži. Pánevní dno je důležitou oporou těla a ovlivňuje celý pohybový systém. Jeho dobrý stav je zásadní pro život ženy.

 

PÁNEVNÍ DNO JE:

  1. živá svalová květina na dně naší pánve

  2. svalová miska, která drží naše ženské orgány

  3. emoční barometr ženy

  4. opora bederní páteře

  5. centrum ženské síly a sebevědomí

  6. energetická pumpa a sval lásky

 

Kurz Tajemství pánevního dna obsahuje: Metodu 3x3 Renaty Sahani zaměřenou na aktivaci pánevního dna. Jedná se o jemné cviky v různých obměnách, které mají za úkol pánevní dno aktivovat a zaručit jeho dobré fungování. Slabé pánevní dno posílíme, stažené pánevní dno uvolníme relaxačními technikami. Dále budeme pracovat i s emoční a energetickou rovinou, budeme provádět bioenergetická cvičení a vizualizace, díky kterým bude naše pánev zdravá jak z fyzického, tak emočního a energetického hlediska.

Více najdete na www.skolapanevnihodna.cz

Na dopoledním kurzu pro maminky se počítá s přítomností malých dětí. Děti si mohou v průběhu kurzu hrát, nebo být s maminkou zabaleny v šátku. Kurz bude dětem přizpůsoben. 

Zde se můžete přihlásit:

Success! Message received.