Příměstský tábor pro děti od 5 do 12 let

na pohádkové téma

ODVÁŽNÁ VAIANA

3. července - 3. srpna 2018

Od pondělí do pátku každý den od 8 do 16 hodin.

Milé děti, zveme vás na hravý příměstský tábor s cirkusovou tanečnicí a žonglérkou

Terez Oršulíkovou 

a s tanečnicí s dětskou duší  Enolou.

Velmi pestrý program budou tvořit: gymnastické a taneční hrátky, žonglování s poi, vějířema, stuhama a jinýma rekvizitama, bodypainting, tématické vodní hry v brouzdališti blízkého Rozária, slackline a spousta dalšího dovádění a zábavy

Terez Oršulíková se u nás ve studiu prokázala jako výborná kreativní lektorka taneční přípravky. Ve svém životě se nejvíce věnuje vzdělávání v cirkusových dovednostech (párová akrobacie, žonglování s obručí, s poi, hula hoop kruhem, tanec, klauniáda ... )  miluje práci s  dětmi, protože i jako dospělá si umí hrát. O pestrý o dobrodružný program s ní nebude rozhodně nouze. 

O stravu se postará : firma VEGAMENU, která si zakládá na kvalitním jídle z čerstvých surovin a s převahou zeleniny a ovoce. Budeme mít dopolední svačinku, oběd, dopolední svačinku. Přesný jídelníček bude vyvěšen zde před táborem. 

Místo: Budeme se každý den scházet ve Studiu Liberty, kde se bude odehrávat také většina tanečních a gymnastických tréninků. Pro hry a dováděni v parku budeme využívat prostory blízké Botanické zahrady a brouzdaliště v Rozáriu. 

 

V pátek  předvedeme rodičům a známým naši táborovou choreografii. 

Cena tábora je 1650 Kč a zahrnuje denně 2 svačiny a oběd, program a věci k němu potřebné a dozor do doby, než si rodiče pro dítě přijdou.

Částku prosím pošlete na účet 1444595046/3030 

nejpozději do 23. července 2018

Zde se můžete přihlásit. Obratem Vám pošleme na email podrobnější závaznou přihlášku.

Owner

Mgr. Marie Benešová - Enola

enola@libertyolomouc.com

777 037 812

Creative leader

Michaela Přikrylová

libertycreativeleader@gmail.com

775 305 085