Albi

 

Tancovala jsem snad od té doby, kdy jsem se vůbec naučila chodit. Hned jako malá holčička jsem se hlásila do různých kurzů baletu a gymnastiky. V 11 letech jsem objevila sportovní aerobik sloučený s gymnastikou a tato kombinace zůstala mou vášní až dodnes. Ve své době jsem pravidelně jezdila na soutěže, zdolala nejedno velké pódium a se svou skupinou jsem vyhrála nejednu medaili. Na tohle období moc ráda vzpomínám. A proto mě i hodně baví předávat své nadšení dál na hodinách gymnastiky, či sportovního aerobiku. Skládám choreografie pro skupiny děvčat, které jezdí na mistrovství ČR a různá vystoupení. Největší úspěch, kterého jsme dosáhly s dívčí skupinou ve věku 14 let, byla zlatá medaile na Mistrovství České republiky ve step aerobiku.

 

Mým dalším velikým životním zážitkem byla účast na soutěži MISS OK 2014. Je to neuvěřitelné, ale nakonec jsem ji vyhrála. Od té doby věřím, že opravdu vše, co si člověk přeje, se mu může splnit. Stačí mít jen odvahu a jít do toho naplno. Od té doby, jsem začala koketovat i se světem modelingu. 

 

Nyní mé kroky směřují studijním směrem, vybrala jsem si nelehkou cestu studentky Lékařské fakulty na UP: Je to velmi zajímavé studium, ale opravdu náročné, a proto jsem ráda, že můžu od všech povinností každý týden vždy utéct za svými děvčaty na kurz a užívat si s nimi to, co mě nejvíc baví – gymnastika a tanec.

Creative leader

Mgr. Marie Benešová - Enola

enola@libertyolomouc.com

777 037 812