Andy

 

 „Zaposlouchej se hluboce, vnímej hudbu přes srdce.“

 

Skrze hudbu vyjadřuji své pocity, vášeň, radost, hněv i smutek. Hudba ovlivňuje a prohlubuje náladu každého člověka. A moji touhou je, prožívat tuto vášeň na mých kurzech. 

 

Svoji taneční dráhu jsem započala asi v 9 letech, kdy jsem s kamarády založila taneční skupinu Spirit Lutín. Začali jsme rovnou vystupovat na obecních akcích a měli jsme velký úspěch. Záhy jsem si našla taneční školu Rytmus Slatinice, kde jsem se tentokrát už pod profesionálním vedením zdokonalovala ve stylu disco dance. Jako tanečnice jsem byla ale spíše samorost, který musí všechno vyzkoušet. Nesmírně mě vždy bavila gymnastika a nikdy jsem se nebála náročnějších prvků. 

Ve 14ti letech jsem se svou kamarádkou vyhrála 1.místo taneční soutěže v ZŠ Lutin.

Mému srdci jsou momentálně nejblíže styly latino, street dance, hustle a MTV dance. Chtěla bych je všechny integrovat do mého nového stylu, který jsem pojmenovala LATINANDA. Své nové kurzy LATINANDY plánuju otevřít už v říjnu  tohoto roku. 

Miluju práci s dětmi. Vystudovala jsem Střední školu pedagogickou ve Smetanově Litomyšli a momentálně vedu kroužek Gymnastiky a tance pro děti. Plánuju také otevřít kroužek taneční přípravky pro nejmenší. 

V prosinci 2018 jsem se v rámci MŠMT akreditovala a stala trenérkou tanečních sportů - taneční mistr v lektorské akademii v Praze

Jsem moc vděčná, že mi studio Liberty umožnilo jít za mým snem. 

Owner

Mgr. Marie Benešová - Enola

enola@libertyolomouc.com

777 037 812

Creative leader

Michaela Přikrylová

libertycreativeleader@gmail.com

775 305 085