MINDFULDANCE

 

Lektorka :  Lenka 

 Středa: 19:19 - 20:59 

Permanentka 10 lekcí: 2100kč 

Přihlásit se můžete kdykoliv

  • Mindfuldance je prostor pro všechny, kteří si chtějí "vyčistit hlavu" či se "dostat do těla" a přitom "neztratit hlavu", uvolnit napětí, posílit svou odolnost vůči stresu, odpočinout si, načerpat sílu a užít si svobodný pohyb těla i mysli.

 

  • Mindfuldance je integrací různorodých pohybových a tanečních cvičení, které spojuje mindfulness přístup. Mindfulness je vědecky ověřená metoda, která má prokazatelně pozitivní vliv na všechny složky naší bytosti. Je to způsob prožívání, který nás kotví ve zde a nyní, se vším, co k nám patří. Je to bdělá pozornost upřená k sobě samým podpořená přijetím, otevřeností a chutí experimentovat. 

 

 

  • Mindfuldance je tanec, jehož krása nespočívá v dokonalém technickém provedení, ale v osobitém vyjádření přirozených pohybových principů, jež jsou našemu tělu vlastní. Jejich znovuobjevováním a ztělesňováním obnovujeme rovnováhu a propojení mezi jednotlivými složkami naší bytosti (fyzická, mentální, emocionální, sociální i spirituální).

Lektorka a autorka:

Mgr. Lenka Růžičková, integrativní psychoterapeutka (ve výcviku www.instepweb.cz), speciální pedagožka - dramaterapeutka a nadšená průzkumnice terapeutického potenciálu divadla, hudby a tance.

 

Více viz: www.mindtreat.art

Zde se můžete přihlásit:

Success! Message received.