AERIAL HOOP

Lektorka Kristy

Úterý 18:30 - 19:30 - začátečnice

První lekce 18.1. 2022

Dvě možnosti platby:

1) celý kurz do konce června - 27 lekcí / 4000kč  (1 lekce/150kč)

2) polovina kurzu do konce března - 14 lekcí / 2240kč  (1 lekce/160kč)   

Peníze prosím pošlete na účet:

1444595046/3030

Lektorka – Simona

Středa: 17:00 - 18:00 - mírně pokročilé

začátek kurzu: 16. února 2022

10. února - 20. dubna / 10 lekcí

cena: 1600Kč

Platí se přímo lektorce

Aerial hoop neboli akrobacie na kruhu je náročnější vzdušná disciplína, při níž si zlepšíte flexibilitu těla a zároveň procvičíte svaly. I když to na první pohled možná nevypadá, postupně se jednotlivé prvky dokáže  naučit  každý a může se tak pustit do víru nádherného vzdušného tance.

 

Simča píše:   Aerial hoop- vzdušné kruhy alebo krásne akrobatické cvičenie pre každého. Zbavte sa obáv, získajte novú silu a pevné telo. Aerial hoop je elegantné a pútavé cvičenie s vlastnou váhou tela zamerané na zosilnenie, flexibilitu a balans. Naučte sa predvádzať pútavé cviky, posuňte si mentálne hranice, ale to najdôležitejšie zabavte sa. Hodiny sú určené naozaj PRE KAĎÉHO a očakávať môžete individuálny prístup v malej skupinke. Navyše vás na konci kurzu čaká malé prekvapenie Tanec a akrobacie  na kruhu. Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. 

Ako kurz prebieha?

Hodiny aerial hoop basic sú určené úplným začiatočníkom bez akejkoľvek praxe v gymnastike, či posilňovaní. Kurz je zostavený systematicky, prechádza z jednoduchých cvikov po zložitejšie kombinácie. Každá lekcia začína krátkou zahrievacou rozcvičkou, ktorá môže byť zameraná na flexibilitu alebo silu. Potom sa dostávame k druhej fáze nášho tréningu, a to k precvičovaniu konkrétnych cvikov na zavesenom kruhu a budovaní krátkych choreografií. Na záver sa ešte ponaťahujeme a uvoľníme svaly.

A čo si priniesť na lekciu aerial hoop? Nič špeciálne, hádam len trošku odvahy a pohodlné oblečenie, ideálne legíny a tričko. 

Zde se můžete přihlásit:

Success! Message received.